Dārzs

Skaists dārzs ir lieliska, privāta vieta izklaidei un atpūtai. Lai to varētu baudīt gadiem ilgi, ir nepieciešams pareizi kopt veģetāciju – atcerēties par to regulāru kopšanu, tai skaitā: atzarošanu, miglošanu, pļaušanu un laistīšanu. Tāpat ir vērts neatstāt novārtā lapu noņemšanu no koka terasēm un citām dārza atpūtas zonām. Visus šos darbus iev...

Skaists dārzs ir lieliska, privāta vieta izklaidei un atpūtai. Lai to varētu baudīt gadiem ilgi, ir nepieciešams pareizi kopt veģetāciju – atcerēties par to regulāru kopšanu, tai skaitā: atzarošanu, miglošanu, pļaušanu un laistīšanu. Tāpat ir vērts neatstāt novārtā lapu noņemšanu no koka terasēm un citām dārza atpūtas zonām. Visus šos darbus ievērojami atvieglo kvalitatīva dārza tehnika.

Aicinām apskatīt mūsu piedāvājumu no GARDEN LINE sērijas. Šeit jūs atradīsiet manuālas, akumulatoru un dīzeļa ierīces, piemēram: aeratorus , skarifikatorus , izkaptis, trimmerus , zāģus , sūkņus , sējmašīnas un pūtējus . Vērts ieskatīties arī siltumnīcu un darbarīku nojumju / nojumju sadaļā .

Vairāk

Dārzs 

Cookies
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas ērtāku vietnes izmantošanu. Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.Uzzināt vairāk.
Piekrītu
Noraidīt